Laipni lūdzam mājaslapā
Ienākt caur facebook
Pērc un saņem
0
SKIDKA.LV naudas
Uzdāvini kuponu ar draugam vai draudzenei.

Pindu (augu sainīšu) vai griķu masāža visa ķermeņa harmonijai un veselībai

Pindu (augu sainīšu) vai griķu masāža visa ķermeņa harmonijai un veselībai
Palika kuponu: 100
Jau nopirkts: purchased 3
clock
Akcija beidzas pēc
Bonuss: 0
Kopējā summa: 45.45 €
Atlaide : 34%
Ietaupījums: 15.45 €

Izjūtiet dziļu relaksāciju vai enerģijas pieplūdumu!

 • Piedāvājums vīriešiem un sievietēm. (80min.)
 • Masāžu veic sertufucēti masieri

 

 • Kas gan var būt labāks par relaksējošu, atjaunojošu masāžu darba dienas sākumā vai vēl labāk - pusdienlaika vidū vai, protams, arī dienas noslēgumā! Jā, nu patiesībā laba masāža būs tieši laikā pilnīgi vienmēr un, ja to vēl veic profesionāls, zinošs masieris - bauda un labsajūta uz ilgāku laiku garantēta!
 • Ar masāžas palīdzību iespējams atbrīvoties no sāpēm un spriedzes muguras lejasdaļā, galvassāpēm, osteoartrīta, atslābināt muskuļus, uzlabot locītavu funkcijas, asinsriti un limfas plūsmu, kā arī iekšējo orgānu darbību. Masāžas laikā skan atbrīvojoša mūzika un pēc seansa ikvienam tiek piedāvāta aromātiska zāļā tēja – centra „Shape” vai “FIZIO&SPA MASSAGE ROOM ”  apmeklētāji vienmēr saņem viesmīlīgu servisu un aiziet prom smaidīgi un apmierināti.

 • Masāža ar Pindām - masāžas laikā pielieto augu sainīšus jeb ārstnieciskus spilventiņus (visas Pindas sastāvdaļas ir pilnīgi dabiskas - to ārējā apdare veidota no kokvilnas auduma, bet pildījumā izmantoti augu, retu sakņu, vērtīgu ziedu un eksotisku augļu maisījumi). Procedūras laikā sasildītais augu spilventiņš paplašina ādas poras, ļaujot ēteriskajām eļļām un zāļu maisījumam labāk absorbēties epidermas dziļākajos slāņos, labvēlīgi iedarbojas uz saspringtu muskulatūru un kaulu locītavu sistēmu, atvieglo muskuļu sasprindzinājumu, uzlabo ādas tonusu, asins cirkulāciju, vielmaiņu, limfātisko atteici kājās
 • Griķu masāžu vai sasildīto griķu kompreses izmantoja jau senajā Krievijā. Ne ar ko nesalīdzināms sasildīto griķu aromāts nomierina un rada mājīguma un drošības izjūtu, aizvedot klientu bezrūpīgajā bērnībā. Sausajam griķu siltumam piemīt gan asinsvadu paplašinoša un anestizējoša iedarbība, gan  uzsūkšanas iedarbība.

  Šī masāža pilnībā atbilst pasaules SPA tendencēm un visām prasībām, kuras izvirza manuālo masāžu tehnikām ar dabīgo līdzekļu izmantošanu. Pašlaik griķu masāža ir populāra ne tikai Krievijā un Baltijas valstīs, bet arī Lielbritānijā un citur Eiropā!

  Lai veiktu Griķu masāžu ir nepieciešami griķi, kokvilnas maisiņi, sildītājs (plītiņa) maisiņiem un kokvilnas audums.Griķu masāža ir ieteicama vielmaiņas traucējumu gadījumos, centrālās un perifēriskās nervu sistēmas slimību, balsta un kustību aparāta slimību, iekšējo orgānu hronisko slimību gadījumos (tikai ne hronisko slimību saasināšanās gadījumos). 

  Griķu masāža ir ideāls veids, kā atjaunot ādas tvirtumu un atgūt muskuļu tonusu. Procedūra iedarbojas gan lokāli, gan vispārēji uz visu organismu, un tā viegli saskaņojas ar citām procedūrām un masāžu veidiem, taču tas nav nepieciešams, jo šī ir pašpietiekama masāžas metode.
  Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce.

 

 

Informācija par firmu:

Nosaukums: FIZIO & SPA MASSAGE ROOM

Reģ.Nr.: 40008153083

Adrese: Maskavas iela 42-22, Rīga (uz kartes)

Tālrunis: 29157486 (darba dienās no 10.00 līdz 18.00)    

Darba laiks: Pirmdiena – piektdiena: 8:00 - 20:00

                         Sestdiena: 09:00-18:00.

                    Svētdiena 10:00-17:00.

 

Nosaukums: CENTRS SHAPE

Adrese: Baltā 7-501, Rīga (uz kartes)

Tālrunis: 29157486 (darba dienās no 10.00 līdz 18.00)  

Darba laiks: Pirmdiena – piektdiena: 8:00 - 20:00

                         Sestdiena: 09:00-18:00.

                        Svētdiena 10:00-17:00.

 

Noteikumi:

SKIDKA.LV kuponu var izprintēt uzreiz, pēc pirkuma.

SKIDKA.LV kupons derigs 3 mēneši kopš pirkuma briža.

Jūs varāt pirkt SKIDKA.LV Kuponu dāvanai.

Viens cilvēks var iegādāties neierobežotu SKIDKA.LV kuponu skaitu.

Lai saņemtu pakalpojumu, SKIDKA.LV kupons ir jāizprintē un jāuzrāda.

Komentāri un atsauksmes
Kupons:29.99 €
Udāvini kuponu draugam vai draudzenei.