Laipni lūdzam mājaslapā
Ienākt caur facebook
Pērc un saņem
13
SKIDKA.LV naudas
Uzdāvini kuponu ar draugam vai draudzenei.

!Kavitācija + biostimulācija (limfodrenāža) ar Ultratone ideālai figūrai!

!Kavitācija + biostimulācija (limfodrenāža) ar Ultratone ideālai figūrai!
Palika kuponu: 168
Jau nopirkts: purchased 92
clock
Akcija beidzas pēc
Bonuss: 13
Kopējā summa: 43.03 €
Atlaide : 57%
Ietaupījums: 24.53 €

Ultraskaņas kavitācijas procedūra ir nesāpīga, komfortabla un efektīva. To sauc par „bezoperācijas liposakciju”, jo tā ļauj modelēt figūru, likvidējot liekos tauku nogulumus bez ķirurģiskas iejaukšanās. Jau pēc pirmās procedūras var redzēt labus rezultātus: ķermeņa masas un apjoma samazināšanās līdz 1-3 cm (atkarībā no tauku slāņa biezuma), ar tālāku efekta palielināšanos.

 Kavitācija (no latīņu valodas vārda Cavitas – tukšums) ir mikrotukšumu izveidošanas process (kavitācijas burbuļu) šķidrā vidē. Tauku audi satur lielu škidrumu daudzumu.Zemfrekvenču ultraskaņas iedarbības procesā izveidojas liels kavitācijas burbuļu daudzums, kuri pārplīstot būtiski palielina šūnu membrānas caurlaidību, kas ļauj vieglāk izmantot tauku šūnas saturu. Zemfrekvenču ultraskaņa nodrošina molekulāru un šūnu masāžu, tai piemīt prettūskas un defibrozā īpašība, kas ļauj izvairīties no „apelsīna mizas” efekta, liekiem tauku nogulumiem un atgriež Jūsu ķermeņa skaistumu.

Firmas ULTRATONE aparāts ir jaunākā kavitācijas iekārta mūsdienās. Aparātam ir visi nepieciešamie sertifikāti, t.sk. medicīniskais sertifikāts, kurš apliecina, ka procedūra ir droša jebkuram pacientam. Aparāts ļauj kontrolēt ultraskaņas izplatīšanos, garantējot precīzu un stabilu ultraskaņas vilni, nodrošinot pacientam audu aizsardzību, iedarbojoties vienīgi uz tauku nogulsnēm.

Aparāta Ultratone ultraskaņa darbojas frekvencē 1 MHz. Aparāta Ultratone ultraskaņai ir FDA (Food and Drug Administration, USA) sertifikāts, lai to iegūtu aparātam ir jāatbilst augstas kvalitātes, drošības un efektivitātes normām.

• Kavitācija (ultraskaņas liposakcija) palīdzēs sasniegt ideālu ķermeni, lai jau pašā pludmales sezonas sākumā jūs varētu justies pārliecināta par sevi pat tērpusies visatklātākajā bikini.

• Kavitācija – bezoperācijas liposakcija – likvidē liekos taukus un celulītu ar ultraskaņas palīdzību. Ķermeņa masas samazināšana ar kavitācijas palīdzību ir vienīgais medicīniski efektīvais veids kā atbrīvoties no liekajiem tauku veidojumiem bez ķirurģiskas iejaukšanās.

• Tauku likvidēšana ar ultraskaņas palīdzību (kavitācija) neatstāj uz ādas nekādas pēdas (zilumus vai nospiedumus) un garantē to, ka rezultāts saglabāsies vairāku gadu garumā, jo likvidētās tauku šūnas vairs neatjaunojas.

• Nervu šūnas, audi, asins un limfa procedūras laikā netiek skarti. Zīmīgi, ka vienas procedūras laikā vidukļa apjomu var samazināt par 1-4 centimetriem, turklāt āda kļūst daudz gludāka un tvirtāka.

• Procedūras laikā tauku veidojumi tiek mīkstināti un atdalīti cits no cita, veicinot to izvadīšanu no organisma. Kavitācijas pozitīvais rezultāts ir pamanāms uzreiz pēc procedūras, bet tuvāko dienu laikā pēc procedūras tas kļūst vēl izteiktāks.

• Labākam rezultātam speciālisti iesaka iziet 5-10 procedūru kursu (atkarībā no jūsu ķermeņa individuālajām īpatnībām) ar 2-3 dienu intervālu.

• Efekta pastiprināšanai un labāka rezultāta sasniegšanai nepieciešams ievērot diētu un stingru šķidruma lietošanas režīmu – procedūru kursa laikā ik dienu nepieciešams izdzert 1,5-2 l ūdens.

 

 

Procedūras gaita:

• Speciālists attīra ādu. Ar pīlinga palīdzību tā tiek atbrīvota no atmirušajām šūnām. Āda tiek sagatavota nākamajam procedūras etapam.

• Speciālists izvēlas programmu un nosaka ultraskaņas intensit āti atkarībā no ķermeņa zonas, problēmas dziļuma un būtības. Ultraskaņas iedarbības laiks – no 10 līdz 40 minūtem.

• Uz ādas uzklāj lipolītisku gēlu, kas ļauj viegli pārvietot uzgali pa virsmu, netraumējot epidermu. Lipolītiskais gēls iekļūst caur ādu taukaudos un stimulē lipolīzi (tauku sadedzināšanu). Pateicoties ultraskaņai, kosmētiskā līdzekļa komponenti nokļūst dziļāk un iedarbojās labāk.

• Pēc kavitācijas jāveic limfodrenāža ar aparātu LPG vai biostimulācija Ultratone, lai stimulētu limfātisko un venozo sistēmu, kā arī lai paātrinātu toksīnu izvadīšanu no organisma (limfodrenāžu var veikt arī manuāli, tomēr aparātu metodikas šajā gadījumā ir efektīvākās).

• Lai sasniegtu labāku efektu un iegūtu teicamus rezultātus, nepieciešams ievērot diētu, kā arī dienā izdzert 1,5-2 litrus ūdens procedūru kursa laikā.

Firmas ULTRATONE aparāts ir jaunākā kavitācijas iekārta mūsdienās. Aparātam ir visi nepieciešamie sertifikāti, t.sk. medicīniskais sertifikāts, kurš apliecina, ka procedūra ir droša jebkuram pacientam. Aparāts ļauj kontrolēt ultraskaņas izplatīšanos, garantējot precīzu un stabilu ultraskaņas vilni, nodrošinot pacientam audu aizsardzību, iedarbojoties vienīgi uz tauku nogulsnēm.

Aparāta Ultratone ultraskaņa darbojas frekvencē 1 MHz. Aparāta Ultratone ultraskaņai ir FDA (Food and Drug Administration, USA) sertifikāts, lai to iegūtu aparātam ir jāatbilst augstas kvalitātes, drošības un efektivitātes normām.

 

• Kavitācija (ultraskaņas liposakcija) palīdzēs sasniegt ideālu ķermeni, lai jau pašā pludmales sezonas sākumā jūs varētu justies pārliecināta par sevi pat tērpusies visatklātākajā bikini 

• Kavitācija – bezoperācijas liposakcija – likvidē liekos taukus un celulītu ar ultraskaņas palīdzību. Ķermeņa masas samazināšana ar kavitācijas palīdzību ir vienīgais medicīniski efektīvais veids kā atbrīvoties no liekajiem tauku veidojumiem bez ķirurģiskas iejaukšanās

• Tauku likvidēšana ar ultraskaņas palīdzību (kavitācija) neatstāj uz ādas nekādas pēdas (zilumus vai nospiedumus) un garantē to, ka rezultāts saglabāsies vairāku gadu garumā, jo likvidētās tauku šūnas vairs neatjaunojas

• Nervu šūnas, audi, asins un limfa procedūras laikā netiek skarti. Zīmīgi, ka vienas procedūras laikā vidukļa apjomu var samazināt par 1-4 centimetriem, turklāt āda kļūst daudz gludāka un tvirtāka 

• Procedūras laikā tauku veidojumi tiek mīkstināti un atdalīti cits no cita, veicinot to izvadīšanu no organisma. Kavitācijas pozitīvais rezultāts ir pamanāms uzreiz pēc procedūras, bet tuvāko dienu laikā pēc procedūras tas kļūst vēl izteiktāks

• Labākam rezultātam speciālisti iesaka iziet 5-10 procedūru kursu (atkarībā no jūsu ķermeņa individuālajām īpatnībām) ar 2-3 dienu intervālu 

• Efekta pastiprināšanai un labāka rezultāta sasniegšanai nepieciešams ievērot diētu un stingru šķidruma lietošanas režīmu – procedūru kursa laikā ik dienu nepieciešams izdzert 1,5-2 l ūdens

• Kavitācija palīdzēs samazināt celulītu, kā arī problēmzonu apkārtmēru, izvadot taukus un toksīnus, nostiprinot audu slāni un uzlabojot limfas atteci.

• Ar kavitācijas palīdzību samazinātais taukaudu apjoms neatjaunojas, tāpēc atkārtota tauku uzkrāšanās tajos ir praktiski neiespējama.

• Kavitācijas efektu papildina biostimulācijas procedūra, kas ne tikai veicina limfodrenāžas procesus, bet arī nodrošina papildus iedarbību uz tauku nogulsnēm, nostiprina un nostiepj muskuļus un uzlabo ādas reljefu.

• Stabilu un acīmredzamu efektu iespējams sasniegt, veicot pilnu procedūru kursu (5 - 10 procedūras, viens kavitācijas seanss nedēļā).

• Kavitācija ir ultraskaņas liposakcija, kuras laikā uz ādu iedarbojas zemu frekvenču ultraskaņas viļņi, padarot to elastīgāku, samazinot taukaudu apjomu un ārstējot celulīta skartās zonas. Kavitācija nereti tiek dēvēta par liposakciju bez ķirurģiskas iejaukšanās, jo procedūras laikā iznīcinātās taukšūnas neatjaunojas, taču tā neatstāj uz ādas nekādas pēdas un garantē rezultāta saglabāšanos vairāku gadu garumā.

 

Procedūras gaita:

• Speciālists izvēlas programmu un uzstāda ultraskaņas intensitāti, atkarībā no apstrādājamās zonas un problēmas intensitātes pakāpes;

• Ādai tiek uzklāts lipolītiskais gēls, kas caur epidermu iekļūst taukaudos un stimulē tauku dedzināšanu;

• Pēc kavitācijas procedūras tiek veikta limfodrenāža ar Ultratone biostimulācijas ierīces palīdzību, kas stimulē limfātisko un venozo sistēmu un paātrina toksīnu izvadīšanu no organisma;

• Labāku rezultātu sasniegšanai nepieciešams ievērot sabalansētu diētu un uzņemt pietiekamu ūdens daudzumu visa kursa laikā (1.5 – 2 litri dienā).Rezultāts ir novērojams jau pēc pirmajiem kavitācijas seansiem. Pēc pirmās procedūras tauku nogulšņu apjoms samazinās. Efekts pastiprinās nākamās nedēļas laikā, kad samazinās ķermeņa apjoms, jo no organisma tiek pakāpeniski izvadīti sašķeltie tauki.

 

Informacija par firmu:

Nosaukums: SIA MONA BEAUTY

Reg. nr: 40103535058

Adrese: Rīga, Tērbatas iela 12

Tel: 20522425      

Darba laiks: pirmdiena-piektdiena: no 8:00 lidz 21:00

                    sestdiena: no 8:00 lidz 18:00

                    svetdiena: brivs

 Mājaslapa: www.monabeauty.lv

 

Noteikumi:

SKIDKA.LV kuponu var izprintēt uzreiz , pēc pirkuma.

SKIDKA.LV kupons derīgs 1 mēnesi kopš pirkuma brīžā

Jūs varāt pirkt SKIDKA.LV Kuponu dāvanai .

Viens cilvēks variegadāties neierobežotu SKIDKA.LV kuponu skaitu

Lai saņemtu pakalpojumu, SKIDKA.LV kupons ir jāizprintē un jāuzrāda

 
Komentāri un atsauksmes
Kupons:18.50 €
Udāvini kuponu draugam vai draudzenei.